Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Dom

Pułaskiego, Sade Budy, mazowieckie

  • 1 400 000 zł
  • 198 m²
  • 7 070,71 zł/m²

Zdjęcie

Magdalena Czyści...

Skontaktuj się

Dom

Pułaskiego, Sade Budy, mazowieckie

zaktualizowane:
14 maja 2026

1 400 000 zł

198 m²

7 070,71 zł/m²

Dom

Zaktualizowane: 14 maja 2026

1 400 000 zł 198 m² 7 070,71 zł/m²

Warto zadzwonić

wysokie zainteresowanie

Rodzaj domu:
dom wolnostojący
Liczba pokoi:
5
Powierzchnia działki:
800 m²
Miejsce postojowe:
garaż w bryle budynku
Rok budowy:
1989

Rodzaj domu:

dom wolnostojący

Liczba pokoi:

5

Powierzchnia działki:

800 m²

Miejsce postojowe:

garaż w bryle budynku

Rok budowy:

1989

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 1 400 000 zł (7 070,71 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępny: do uzgodnienia
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka domu 198 m² (111,20 m² powierzchni użytkowej), 5 pokoi (3 sypialnie), 2 łazienki; stan: do odświeżenia
  • Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 1989
  •   technika budowy: tradycyjna; materiał budowy: beton; pokrycie dachu: Blacha
  •   instalacje: stan dobry; okna: plastikowe
  • Działka: 800 m²
  •   kształt: prostokąt; teren płaski
  •   dojazd drogą asfaltową, ogrodzenie całkowite
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon (12 m²), strych
  • Wyposażenie: dom umeblowany, pralka, płyta gazowa / elektryczna, piekarnik
  • Kuchnia: oddzielna, z oknem, w zabudowie
  • Łazienka: prysznic, z oknem, oddzielne WC
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz, siła, kanalizacja; ogrzewanie: gazowe
  •   Internet
  • Audyt energetyczny: nie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: garaż w bryle budynku (2 miejsca parkingowe)

Kupujący nie płaci prowizji

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Dom dla dwóch rodzin z ogromnym potencjałem - z fotowoltaiką - 3 garażami - Sady Budy - Międzyborów

Biuro nieruchomości nie pobiera prowizji od kupującego.

Położony w spokojnej miejscowości Sade Budy pomiędzy Grodziskiem Mazowieckim a Żyrardowem, tuż przy granicy z Międzyborowem, oferuje przestrzeń funkcjonalność, których dziś szuka coraz więcej rodzin. (...)

Agent

Magdalena Czyściakow

661 826...

661 826 920

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.